Tävlingskommittén

Halmstad Golfklubbs tävlingskommitté består av härligt engagerade och positiva medlemmar som gör allt för klubben ska ha en förstklassig tävlingsverksamhet. Vill du vara med och bidra till en härlig tävlingsverksamhet på Halmstad Golfklubb vänligen kontakta ordföranden för kommittén.

Michael Broström, ordförande, tel 0706-683090, e-post: michael@intertec.se

Johan Frode, tel 0730-535350, e-post: johan.frode@montania.se

Anders Bengtsson, tel 0768-465464, e-post: andersbengtsson45@hotmail.com

Mats Malmberg, tel 0708-584272, e-post: mats.malmberg@visma.se

Lars Lindblom, tel 0762-318979, e-post: lglindblom@gmail.com

Björn Önnerfalk, tel 0766-330482, e-post: bjorn.onnerfalk@gmail.com

Jörgen Johansson, tel 0705-537387, e-post: jorgen.hyltegatan@telia.com

Kjell Bergström, tel 0727-405970, e-post: bergstrom.kjell@gmail.com

Carlos Agi, tel 0704-245356, e-post: agi.carlos@gmail.com

Cecilia Bjöörn , tel 0763-496500, e-post: c.bjoorn@gmail.com

Katarina Michols, tel. 035-176818, e-post: katarina.michols@hgk.se

Henrik Staff, tel 0708-584154, e-post: henrik.staff@hgk.se