Golfträning - Vinter

Nedan kan du se gruppindelning samt vilken tid/plats du tränar respektive vecka.
Se till att klä er varmt vid passen på rangen. Till alla träningar (även inomhuspassen) vill vi att ni tar med alla klubbor.
 
Om du inte skulle kunna komma på träningen så meddela någon av oss:
Daniel 0708–584029
Henrik 0708–584154
Katarina 0709–781875
Jonathan 0761–840410

  Framsida range Inne i klubbhuset Baksida range
v45     Alla grupper
v46 Ej träning Ej träning Ej träning
v47 Grupp 1,4,7,10 Grupp 2,5,8,11 Grupp 3,6,9
v48 Grupp 3,6,9 Grp 1,4,7,10 Grupp 2,5,8,11
v49 Grupp 2,5,8,11 Grupp 3,6,9 Grupp 1,4,7,10
v50 Ej träning Ej träning Ej träning
v51 Ej träning Ej träning Ej träning
v52 Ej träning Ej träning Ej träning
v1 Ej träning Ej träning Ej träning
v2 Ej träning Ej träning Ej träning
v3 Grupp 1,4,7,10 Grupp 2,5,8,11 Grupp 3,6,9
v4 Grupp 3,6,9 Grupp 1,4,7,10 Grupp 2,5,8,11
v5 Grupp 2,5,8,11 Grupp 3,6,9 Grupp 1,4,7,10
v6 Grupp 1,4,7,10 Grupp 2,5,8,11 Grupp 3,6,9
v7 Ej träning Ej träning Ej träning
v8 Ej träning Ej träning Ej träning
v9 Grupp 3,6,9 Grupp 1,4,7,10 Grupp 2,5,8,11
v10 Grupp 2,5,8,11 Grupp 3,6,9 Grupp 1,4,7,10
v11 Grupp 1,4,7,10 Grupp 2,5,8,11 Grupp 3,6,9
v12 Grupp 3,6,9 Grupp 1,4,7,10 Grupp 2,5,8,11
v13 Grupp 2,5,8,11 Grupp 3,6,9 Grupp 1,4,7,10

 

GOLFTRÄNING SÖNDAGAR

Grupp 1 09.30-10.25
Elice Fredriksson
Kajsalotta Svarvar
Hugo Stark
Kalle Svederman
   
Grupp 2 09.30-10.25
Alice Carlsson
Max Lindblad
Elvis Emanuelsson
Hampus Nilsson
Titti Larsson
   
Grupp 3 09.30-10.25
Johan Hillgård
Havanna Torstensson
Erik Nilsson
Adam Carlsson
Leo Ivarsson
   
Grupp 4 10.30-11.25
Iris Stenehav
Alice Mårtensson
Svante Isaksson
Olle Torstensson
   
Grupp 5 10.30-11.25
Axel Normark
Tage Schöön
Gustaf Nilsson
Viggo Remdahl
   
Grupp 6 10.30-11.25
Hannes Arildsson
Carl Ekeroth
Gustav Eriksson
Gustav Skillius
   
Grupp 7 11.30-12.25
Ida Haienhjelm
Mathilde Eriksson
Meja Lexblad Bengtsson
Hanna Holm
Emma Eriksson
Linnéa Eriksson
   
Grupp 8 11.30-12.25
Fillip Dam
Melker Ericson Ahlenbäck
Olle Arildsson
Karl Holm
Hannes Engelhag Wallander
Vincent Torstensson
   
Grupp 9 11.30-12.25
August Stenehav
Olle Hägglund
Karl Nyman
Erik Ottosson
Hugo Bromberg
Theodore Lennartsson
   
Grupp 10 12.30-13.25
Ester Hiljemark
Tom Hildebrand
Milo Hildebrand
Felicia Mårtensson
Edvard Torstensson
Oskar Torstensson
   
Grupp 11 12.30-13.25
Hugo Engelhag Wallander
Max Borg
Åke Larsson
Victor Hiljemark
Vilgot Hansson