Golfträning - Vinter

Nedan kan du se gruppindelning samt vilken tid/plats du tränar respektive vecka.
Se till att klä er varmt vid passen på rangen.
Till passen med Puttning i konferensen behöver ni endast putter men till övriga pass vill vi att ni tar med alla klubbor.
 
Om du inte skulle kunna komma på träningen så meddela någon av oss:
Daniel 0708–584029
Henrik 0708–584154
Katarina 0709–781875
Jonathan 076-7194688

  Framsida range Putt i konferensen Simulator
v45  Alla grupper baksida range  
v46  1,4,7,10  2,5,8,11  3,6,9,12
v47  Alla grupper baksida range  
v48  3,6,9,12  1,4,7,10  2,5,8,11
v49  2,5,8,11  3,6,9,12  1,4,7,10
v50  Ej träning  Ej träning  Ej träning
v51  Ej träning  Ej träning  Ej träning
v52  Ej träning  Ej träning  Ej träning
v1  Ej träning  Ej träning  Ej träning
v2  Ej träning  Ej träning  Ej träning
v3      
v4      
v5      
v6      
v7      
v8      
v9      
v10      
v11      
v12      

 

GOLFTRÄNING SÖNDAGAR

2022/2023  
Grupp 1 09:30-10:25
Elice Fredriksson
Havanna Torstensson
Kajsalotta Svarvar
Hanna Nilsson
   
Grupp 2 09:30-10:25
Björn Rosengren
Hugo Stark
Johan Hillgård
Ludwig Franzen
   
Grupp 3 09:30-10:25
Adam Carlsson
Leo Ivarsson
Julius Jägerloo
Svante Isaksson
   
Grupp 4 10:30-11:25
Alice Mårtensson
Iris Stenehav
Titti Larsson
Alice Carlsson
   
Grupp 5 10:30-11:25
Hampus Nilsson
Gustav Skillius
Hannes Arildsson
Erik Nilsson
Gustav Eriksson
   
Grupp 6 10:30-11:25
Tage Schöön
Gustaf Nilsson
Olle Torstensson
Viggo Remdahl
Axel Normark
   
Grupp 7 11:30-12:25
Olle Hägglund
Erik Ottosson
Karl Holm
Hugo Bromberg
Olle Arildsson
Hannes Engelhag Wallander
   
Grupp 8 11:30-12:25
Casper Eriksson
Hugo Svensson
Linnea Eriksson
Emma Eriksson
Ida Haienhjelm
Lukas Magnusson
   
Grupp 9 11:30-12:25
Åke Larsson
Max Borg
Hugo Engelhag Wallander
Hanna Holm
Meja Bengtsson
Ellie Ivarsson
   
Grupp 10 12:30-13:25
Milo Hildebrand
Andreas Elmgreén
Tom Hildebrand
Ester Hiljemark
Felicia Mårtensson
   
   
Grupp 11 12:30-13:25
Vincent Torstensson
Edvard Torstensson
August Stenehav
Melker Ericson Ahlenbäck
Karl Nyman
Ebbe Isaksson
   
Grupp 12 12:30-13:25
Gustav Holm
Henry Torstensson
Oskar Torstensson
Anna Carlsson